• Zamówienia

  • 696 648 871
  • biuro@salaleczyca.pl
Sala Bankietowa Tęcza Logo

Praca

Praca w Łęczycy? Poszukujemy osób pracowitych z pozytywnym nastawieniem, otwartych na nowe wyzwania, lubiących pracę w zespole. Oferujemy pracę pod elastycznym grafikiem. Zapewniamy stabilne zatrudnienie.
Dołącz do naszego zespołu!

Aktualne oferty pracy

Kucharz / Kucharka

Pomoc Kuchni

Kelner / Kelnerka

O pracodawcy

Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 17.00 w naszej restauracji, serwujemy obiady domowe. W menu znajdują się tradycyjne dania z kuchni polskiej, jak i te bardziej wyszukane. Zapewniamy dowóz do domu lub biura, obsługujemy również klientów firmowych, którzy korzystają z naszych usług cateringowych. Ponadto posiadamy salę bankietową, w której organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Klienci cenią nas za smaczne dania polskiej kuchni.

W 2017 r. zajęliśmy I miejsce w plebiscycie ” Mistrzowie Kuchni” w powiecie łęczyckim w kategorii „SALA WESELNA” organizowanym przez ” Dziennik Łódzki” i tygodnik ” Nasz Tygodnik”. Z kolei w 2018 r. w plebiscycie ” Dziennika Łódzkiego” i ” Expressu ilustrowanego” „MISTRZOWIE SMAKU 2018” zajęliśmy I miejsce w kategorii „Restauracja” w powiecie łęczyckim. Naszym największym atutem są ludzie – wspólnie tworzymy zgrany zespół.

Szukasz dobrej pracy w Łęczycy? Dołącz do naszego zespołu!